Účetní kancelář Proffins byla založena v roce 1990 V prvních letech byla činnost zaměřena na prodej a instalaci softwaru a účetní služby. V dalších letech došlo k omezení služeb v oblasti programového vybavení a v současnosti se již věnujeme výhradně účetnictví.


Naši klientelu tvoří široké spektrum firem a soukromých podnikatelů, převážně z oblasti obchodu a služeb. Převážná většina s námi spolupracuje pravidelně, někteří našich služeb využívají jednou ročně v období podávání daňových přiznání


Máme zkušenosti s právnickými i fyzickými osobami, plátci i neplátci daně z přidané hodnoty, společnostmi se zaměstnanci i bez nich. Úzce spolupracujeme s auditorskou firmou.


Pracujeme na osvědčeném programovém vybavení Vybíráme si vždy spolehlivý a osvědčený software, jak účetní tak i ostatní. Stále více našich zákazníků využívá ke komunikaci s námi elektronickou cestu. Poskytujeme veškeré informace on-line, uzávěrkové přehledy a pravidelné reporty předáváme ve formě PDF souborů e-mailem, pochopitelně se souhlasem a na přání klienta, citlivé informace pak předáváme zpravidla osobně.


Bezpečnost dat je pro nás důležitá Není horší situace, než jednou zpracované doklady zadávat znovu. Proto je pro nás důležité veškerá data udržovat v bezpečí. U nás se můžete vždy spolehnout. Všechna data pravidelně zálohujeme a staráme se o ně stejně, jako o vaše originální doklady.


Pro doklady zajedeme v Praze a okolí k vám Pokud máte větší množství dokladů, zajedeme si pro ně do sídla vaší firmy nebo provozovny, podle vašeho přání. Svoz dokladů provádíme standardně u větších klientů, u příležitostných preferujeme návštěvu u nás.


Působnost naší účetní firmy je po celé Praze a širokém okolí. Vzhledem k tomu, že sídlíme v oblasti Praha východ, obsáhneme tak bez problémů řadu míst ve Středních Čechách.